Гідний кандидат

Знайомтесь – це Олександр Коломієць член «Національного корпусу», балотується як самовисуванець по №93 округу. Йому 42 роки, одружений, виховує двох синів. Має освіту зв’язківця. Під час проходження служби в ЗСУ брав участь у складі Миротворчої місії. Підприємець.

Від початку війни організував постачання волонтерської допомоги полку «Азов».

Займається громадською діяльністю у рідному місті, адже побачив, що на гаслах Революції гідності, на крові українських солдат, до влади прийшли знову казнокради та посіпаки Кремля.

Олександр домігся встановлення вікон у дитячому садочку, припинення незаконного будівництва по вулиці Пролетарській, збір коштів на лікування дітям, встановлення шлагбауму перед в’їздом у житловий двір на прохання місцевих мешканців та не допустив необґрунтованого підвищення цін у білоцерківських маршрутках до 9 гривень.

Проблеми, з якими стикаються мешканці 93 округу йому добре знайомі: масове безробіття, погані дороги, неякісне медичне обслуговування, бюрократія , низькі зарплати, погана екологічна ситуація. Олександр Коломієць з командою «Національного корпусу»  зможе навести лад в регіоні на законодавчому рівні подолати корупцію та забезпечить прогрес рідного краю.