Нацдружини прийшли до Сухомлина з вимогою припинити будівництво скандальної АЗС

Міськрада заборонить будівництво АЗС біля житлових будинків? АЗС UPG вже побудована, але чи відкриється? Чи покарають “охоронців” за наїзд на людину та інші протиправні дії?С. Сухомлину було вручено вінок, як символ того, що віра в нього як в чесного мера вмирає.

Цікаво, що за словами мера, рішення ДАБІ про заборону будівництва від 06.12.19 немає, що є відвертою брехнею (див. в пості фото). Визнали порушення й Держгеокадастр.

Влада, по її коментарях, не може зупинити будівництво, тому чекає судового вироку. Тим часом будівництво підходить до кінця. При цьому суди приймають різні рішення і відміняють рішення один одного. Таким чином, ситуація не вирішується ніяк і затягується до “відкриття”.

Стало відомо від мера, що Міська рада на наступній сесії буде розглядати проект заборони будівництва АЗС біля житлових масивів.

Щодо збиття “охоронцями” людини дізнавались в Обласній прокуратурі.

  • Зараз відбувається розслідування заяви. Прокуратура чекає матеріалів від поліції для розгляду. Провадження зареєстровано не як ДТП, а як хуліганство.
  • Кримінальна відповідальність ж по факту ДТП наступає при середній тяжкості тілесних ушкоджень.
  • Якщо не буде доведено кримінальну відповідальність, то особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правих дорожнього року.
  • Протягом місяця після закриття кримінальної справи можна притягнути особу до адм. відповідальності.

17 січня матимемо ще одну зустріч з мером.

Громадськість повинна тиснути на владу, щоб та відстоювала інтереси містян, а не монополістів.